У Яворові відбулась робоча нарада за участі представників МОЗ України

Дата: 18.01.2024 12:09

Минулого тижня до нас з робочим візитом завітала комісія з Міністерства охорони здоровʼя. Під керівництвом Яворівського міського голови Ігор Грабовський гості відвідали діючі медичні заклади Яворова, розглянули проєктно-кошторисну документацію, повʼязану із модернізацією нашої поліклініки.

В ході обговорення питань щодо модернізації медичних закладів, були висловлені конструктивні пропозиції щодо корегування проєкту та внесення змін.

На даний час Яворівська поліклініка не відповідає сучасним медичним тенденціям, тому її реновація - актуальне для громади та її здоровʼя питання, яке активно вирішується.

Нагадаємо, що минулого року за бюджетні кошти була розроблена проєктно- кошторисна документація реконструкції поліклініки, про яку міський голова особисто розповів міністру охорони здоровʼя України відвідавши його у Києві. Після цього міністр Віктор Ляшко направив робочу групу в Яворівську громаду для опрацювання проєктної документації та можливо залучення фінансування Світового банку на реалізацію даного проекту.