Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район

Подарунки від благодійників для дітей Яворівської громади

Дата: 21.12.2023 14:19
Кількість переглядів: 156

Учора до Яворова завітали представники Міжнародний благодійний фонд "Маленькі перемоги", які подарували подарунки діткам нашої громади з числа сиріт, позбавлених батьківського піклування та тих, хто опинився в складних життєвих обставинах.

А Відділ культури, туризму, молоді та спорту Яворівської міської ради та Яворівська Школа Мистецтв ім. М. Вербицького влаштували справжнє свято!

Дякуємо організаторам за ці дитячі посмішки!