Бюджет Яворівської громади на 2024 рік для освітньої галузі

Дата: 21.12.2023 10:13

На нещодавній сесії Яворівської міської ради, яка відбулася 15 грудня, депутатським корпусом був затверджений бюджет громади на 2024 рік.

Понад 1 мільярд гривень зараховується до державного бюджету на підтримку ЗСУ в процесі вилучення ПДФО військових та силових структур.

Найбільше коштів наступного року буде направлено на освітню галузь - це понад 340 мільйонів гривень. З важливого:

⭕️ Заробітня плата освітян залишиться на рівні 2023 року.

⭕️ 192 мільйони гривень освітньої субвенції та 10,9 мільйонів гривень базової дотації з держбюджету скеровано на зарплати працівникам освіти.

⭕️ На заробітню плату працівників інклюзивно-ресурсного центру, який ми створили цього року, направлено 1,3 мільйона гривень з обласного бюджету.

⭕️ На дошкільну освіту (садки) скеровується 49,4 мільйонів гривень з місцевого бюджету, зокрема на оплату праці, енергоносії та продукти харчування.

⭕️ На позашкільну освіту (ДЮСШ, Центр дитячо-юнацької творчості) з місцевого бюджету передбачено 5,9 мільйонів гривень: зарплати та енергоносії.

⭕️ На оплату праці обслуговуючого персоналу, працівників Навчально-виховного комплексу та надбавки до зарплати педагогічних працівників загальноосвітніх шкіл в бюджеті Яворівської міської ради закладено 65,5 мільйонів гривень.

⭕️ На зарплати працівникам Центру професійного розвитку педагогічних працівників виділено 2,8 мільйонів гривень.

⭕️ 11,5 мільйони гривень спрямовується на оплату праці працівників відділу освіти та енергоносії.

Освітня галузь - один із пріоритетних напрямків роботи Яворівської міської ради на наступний рік. Маємо робити все з доступними можливостями, аби покращувати надання освітніх послуг в нашій громаді, зробити працю вчителя добре оціненою, а його статус - престижним!