Навчання цивільної оборони в Яворівському районі

Дата: 24.10.2023 14:08

Зважаючи на умови, в яких ми проживаємо, доцільним є отримання навичок, необхідних в час війни. У нашому районі проводяться навчання з цивільного захисту.

За програмою підтримки добровольчих формувань (ДФТГ) з бюджету Яворівської міської ради та за кошти меценатів було придбано матеріали для облаштування навчального польового центру національного спротиву в Яворівському районі.

ДФТГ власними силами привели територію до порядку, встановили накриття, оснастили відповідним спорядженням і готові приймати тут добровольців, тероборону та цивільне населення.

Першими його випробували учні шкіл Судової Вишні та Івано-Франково, які отримали теоретичні та практичні навички цивільної оборони.

Раніше на території нашої громади проводилися навчання з домедичної допомоги разом з Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф. Створений полігон - це ще один крок для формування в населення необхідних для життя навичок та вмінь в умовах війни.

За бажанням колективи, учні та інші сформовані групи можуть записатися на навчання з цивільного захисту за телефоном:+380 (50) 318 41 75 - Григорій Федорович