Успіх молодіжної спортивної команди Яворівської громади на обласних змаганнях

Дата: 23.10.2023 15:30

Цих вихідних у місті Пустомити проходили ІІІ молодіжні спортивні ігри серед збірних команд громад Львівщини. Яворівську громаду представляли 33 школяра у кількох видах спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шашки, шахи, перетягування канату, армреслінг та підіймання гирі.

Нашим юним спортсменам вдалося своїми вміннями показати чудові результати!

Перше місце здобули Квасняк Максим та Кунанець Соломія у шашках, а також Пилипець Іван у гирьовому спорті!

Срібло здобула команда з перетягування канату - Федак Олександр, Марко Денис, Вус Максим, Якимів Назарій, Григорян Давид та Пилипець Іван!

Третє призове місце вибороли Данило Рубельський та Мар'яна Федунь у матчі з настільного тенісу.

У іграх з волейболу збірна нашої громади посіла четверте місце, а з футболу 5-8 місця. З такими високими результатами наша молодіжна збірна посіла 3 загальнокомандне місце, трохи поступившись командам міста Пустомити та Миколаїв. Такий успіх дає змогу команді брати участь у фіналі змагань, який відбудеться 28 жовтня!

Щиро вітаємо наших чемпіонів із заслуженими призовими місцями, пишаємося їхніми результатами! Особлива подяка вчителям та тренерам за професійну підготовку спортсменів, та організаторам спортивних ігор! Подальших успіхів та перемог!