Ноутбуки для закладів культури, ДК 021:2015: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)

Дата: 10.10.2023 16:39

Відділ культури, туризму, молоді та спорту Яворівської міської ради

вул.Івана Франка,10, м.Яворів, Львівська обл., 81000, код за ЄДРПОУ- 43983783

ОБГРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ №710 від 11.10.2016Про ефективне використання державних коштів(зі змінами))

1.Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником(у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі (лотів)(за наявності):

Ноутбуки для закладів культури,   ДК 021:2015: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)

2.Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями,

UA-2023-10-07-000146-a

3. Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника  з урахуванням вимог законодавства та зазначені у тендерній документації.

4. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначено відповідно до рішення сесії Яворівської міської ради Львівської області.

5.Очікувана вартість предмета закупівлі: Відповідно до кошторисного призначення очікувана вартість становить  744000,00 грн. з ПДВ.

Основними джерелами інформації для визначення очікуваної вартості брали до уваги:

1. Прайс-листи на офіційних сайтах постачальників, інтернет  магазинів.

2. Інтернет ресурси. У системі Prozorro відкритий доступ до публічних закупівель, що дозволяє аналізувати реальні угоди купівлі-продажу інших Замовників.

3.Цінова пропозиція потенційного учасника закупівлі.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі було складено з урахуванням рекомендацій Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 (зі змінами), зокрема використовуючи метод порівняння ринкових цін на відповідні товари, інформація про які доступна у відкритих джерелах