Карітас України надасть 131 грант малому бізнесу

Дата: 18.10.2023 10:33

Запрошуємо  зареєструватися у проект «ELIS» від МБФ «Карітас України».

Мета проекту – відновити засоби життєдіяльності та сприяти зміцненню економічних можливостей вразливих українців, які постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення.

Пропонуємо взяти участь у навчальній програмі з інкубації або акселерації для власників мікро/малого бізнесу.

За 3 модулі навчання учасники освоять базові навички з отримання доходу, менторську підтримку та сформують актуальний бізнес-план для свого підприємства. По завершенню програми підприємці матимуть можливість виграти бізнес-грант. Опісля презентації фінальних бізнес-планів експертна комісія відбере серед усіх учасників найкращі 131 проекти для виплати гранту. Сума гранту складає: до 187 200 грн.

Реєстрація відкрита: до 20.10.2023 (включно) або до отримання перших 2000 заявок.

Посилання для реєстрації : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeK5igLoCfN-J8yvG8bt84CO-3yWGJyvzZTUhIICOPaxJTt_A/viewform

Хто може брати участь у навчанні? Підприємці, які хочуть розпочати власну справу або вже є власниками/співвласниками мікро/малого бізнесу у Полтавській/Хмельницькій/Івано-Франківській/Львівській областях, та постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення.

Скільки учасників буде відібрано на навчання? 260.

Проект реалізується благодійною організацією «Карітас України» в Полтавській, Хмельницькій, Івано-Франківській та Львівській областях.

Дана анкета потребує детальної інформації щодо вашої зайнятості. На підставі розгорнутості та релевантності наданих Вами відповідей буде здійснюватися відбір учасників програми, тож закликаємо заповнювати форму пильно та
відповідально.