У селі Вороблячин електрифікували квартал "Коханка"

Дата: 18.09.2023 08:48

У селі Вороблячин сьогодні знаковий день - 39 земельних ділянок житлового кварталу «Коханка» підключили до електроенергії.

Кварталу вже 16 років, але до тепер не було збудовано лінії електропередач. У 2021 році за ініціативи мешканців кварталу, за сприяння Народного депутата України Павло Бакунець та за підтримки Яворівської міської ради розпочалася електрифікація житлового масиву.

Завдяки згуртованості, мешканці кварталу зібрали кошти в сумі 500 тисяч гривень на оплату технічних умов на електропостачання. З бюджету Яворівської міської ради виділено 1,2 мільйони гривень, з державного бюджету на соціально-економічний розвиток виділено 1 мільйон гривень.

«Найбільше мене радує, що молодь не виїжджає, молодь залишається тут, будується, створює сім‘ї, - звернувся отець Володимир до громади після спільної молитви.

Цей важливий проєкт став можливий завдяки єднанню громади, ініціативності та наполегливості мешканців кварталу. А наша справа - підтримати їх та зробити все можливе, аби всі необхідні комунікації були в кожному домі Яворівської громади.