Яворівська міська рада

Чемпіонат України з вітрильного спорту проходить у Яворівській громаді

Дата: 13.09.2023 10:09
Кількість переглядів: 107

Інформуємо мешканців громади про надзвичайно важливу та захоплюючу подію, яка вже завтра розпочнеться у межах нашої громади - Чемпіонат України з Вітрильного Спорту. Чемпіонат України з Вітрильного Спорту - це можливість побачити найкращих спортсменів країни та відчути атмосферу змагань.

Пам'ятайте, що незалежно від того, чи ви спортсмен, чи просто любитель активного способу життя, чемпіонат пропонує незабутні враження для всіх.

Дата: з 12 по 17 вересня

Локація: Озеро Сірка (https://goo.gl/maps/FpV27zURcPJd6qEKA)