Відібрано 8 громад - переможниць грантової програми "Конкурс мікрогрантів - Україна 2023 UA/SP"

Дата: 12.09.2023 09:07

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні з радістю повідомляє про завершення конкурсного етапу грантової програми «Конкурс мікрогрантів – Україна 2023/UA-CP», створеної з метою підтримки Партнерів Представництва, які беруть участь у проєкті «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні», що реалізується Фондом міжнародної солідарності у рамках програми «U-LEAD з Європою» і співфінансується програмою польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Основною метою Грантової програми є зміцнення потенціалу громад у сфері цивільного захисту. Відтак, громади матимуть змогу відремонтувати та облаштувати пожежні депо для своїх добровільних пожежних команд, аби створити комфортні умови для їхньої роботи, а також впровадити ініціативи, які популяризуватимуть добровільний пожежний рух у громадах.

Загалом в рамках «Конкурсу мікрогрантів – Україна 2023/UA-CP» надійшло 17 заявок від дванадцяти територіальних громад. Оцінювальна комісія ретельно розглянула 11 проєктів за напрямком «Проведення ремонту та облаштування пожежного депо добровільних пожежних команд» і 6 проєктів за напрямком «Впровадження ініціатив з популяризації добровільного пожежного руху в громадах»

Як підсумок, за результатами конкурсу Оцінювальною комісією було рекомендовано та Головою правління Фонду міжнародної солідарності було затверджено до цільового фінансування 8 проєктів на загальну суму 3,19 млн. грн. від наступних територіальних громад:

Напрям «Проведення ремонту та облаштування пожежного депо добровільних пожежних команд»:

1 місце: Городенківська міська рада Івано-Франківської області
Проєкт «Покращення матеріально-технічної бази місцевої Добровільної пожежної команди в с. Росохач (Городенківська ТГ) та створення умов для забезпечення порятунку під час надзвичайних ситуацій»
Сума: 520 592,00 грн

2 місце: Романівська селищна рада Житомирської області
Проєкт «Капітальний ремонт системи опалення приміщення пожежного ДЕПО в Биківці»
Сума: 716 858,40 грн

та

Яворівська міська рада Львівської області
Проєкт «Комфорт та умови роботи: запорука розвитку добровільного пожежного руху»