Як і де тепер подавати показники за воду?

Дата: 31.08.2023 13:17

МКП "Яворіввода" нещодавно сповіщало абонентів про припинення роботи з попереднім оператором "МійДім Онлайн". Відтепер подані там показники не враховуються.

Подати показники, дізнатися про суму оплати і перевірити історію останніх платежів тепер можна завдяки сайту abon.com.ua

Як це зробити?

1️⃣ Перейти на вказаний сайт, обрати свою область і населений пункт. В пропонованих підприємствах обрати МКП "Яворіввода".

2️⃣ Прогорнути донизу і натиснути "зареєструватися". Вказуємо електронну адресу і заходимо на сайт за допомогою Google або Facebook.

3️⃣ Додаємо особовий рахунок, обираємо знову область і населений пункт, підприємство.

4️⃣ Вказуємо код особового рахунку і суму платежу в поточному місяці (якщо в той місяць, коли реєструєтеся, ви ще не оплачували послугу - ставте “0”) і натискаємо “додати рахунок”.

5️⃣ Тепер ви зареєстровані і можете подати показники, дізнатися суму оплати і переглянути історію платежів!

Якщо у вас виникли труднощі чи додаткові запитання, звертайтеся за номером: + 380 (68) 44 47 244