Яворівська міська рада

Продовжується влаштування тротуарів у Яворові

Дата: 25.08.2023 09:45
Кількість переглядів: 87

Минулого місяця ми писали про встановлення нового світлофору для регулювання руху на виїзді з Яворова і в напрямку Черниляви. А вже зараз вздовж вулиці Січових Стрільців і до нового світлофора влаштовуються тротуари. Тепер дорога до цвинтаря стане безпечнішою для усіх учасників дорожнього руху.

Згодом на ділянці світлофора з'явиться розмітка пішохідних переходів.

Додамо, що паралельно проводяться ремонтні роботи прибудинкової території вулиць Возз'єднання-Січових Стрільців. Там також влаштовуються нові тротуари, після чого буде укладання дорожнього покриття, облаштування паркомісць та нанесення дорожньої розмітки. Нагадаємо, що проєктом передбачено зміну руху автомобілів.

Також, тротуар з‘явився на вулиці Котляревського, якою незабаром школярі знову крокуватимуть на заняття в Яворівську школу мистецтв!