«Експортний потенціал Львівщини» - каталог для підприємців регіону

Дата: 25.08.2023 09:01

У Яворівську міську раду надійшов лист від департаменту економічної політики ЛОДА, щодо розширення каталогу "Експортний потенціал Львівщини".

Каталог «Експортний потенціал Львівщини» – це двомовне промоційне видання, мета якого – представити компанії регіону перед потенційними іноземними партерами. На сторінках поточної версії видання представлено понад 300 експортоорієнтованих компаній Львівщини. Ознайомитися з онлайн версією можливо за посиланням: https://cutt.ly/12LbFP6

Інформуємо  суб’єкти підприємницької діяльності, зареєстрованих у межах Яворівської територіальної громади про можливість висвітлення інформації про компанії, які ще не розмістили свої профілі у каталозі «Експортний потенціал Львівщини».

Каталог "Експортний потенціал Львівщини" покращить можливість доступу підприємств Львівщини на зовнішні ринки, оскільки буде поширюватися через дипломатичні представництва та інституції іноземних держав, а також презентуватися на міжнародних економічних форумах, ярмарках та виставках.

Розміщення інформації про експортно-орієнтоване підприємство в каталозі відбувається на безоплатній основі.

Подати інформацію про компанію можливо заповнивши форму за посиланням: https://cutt.ly/o8Zk22R

Додатково інформуємо, що на сторінках каталогу можуть бути розміщені профілі не лише експортоорієнтованих підприємств, але й тих, які ще не здійснюють зовнішньоекономічну діяльність.