Наближається 32 річниця з Дня проголошення Незалежності України

Дата: 22.08.2023 17:31

Значимий для усіх українців день. І цьогоріч, як і століття тому, наш народ виборює право бути суверенною, незалежною, недоторканною, вільною державою.

Запрошуємо мешканців та гостей нашої громади долучитися до відзначення важливих дат - Дня Прапора та Дня Незалежності України.

23 серпня о 10:00 годині відбудеться урочисте підняття Державного прапора біля пам'ятника Небесній Сотні у Яворові.

А вже об 11:00 годині в музеї-садибі Осипа Маковея (місто Яворів, вулиця Кобринської, 9) буде літературно-мистецьке свято, присвячене 156-й річниці від дня народження видатного письменника.

24 серпня на центральній площі міста Яворова об 11:00 годині відбудуться урочистості з нагоди Дня Незалежності України, нагородження волонтерів та виступ оркестру. Гарний настрій подарують діти нашої громади, які о 18:00 продемонструють свої таланти. О 20:00 разом з Явір ФМ запрошуємо насолодитися патріотичними піснями під гітару, а вже о 21:00 - подивитися гарний фільм просто неба в колі друзів та близьких.

Також, в цей день відбудуться спортивні ігри на Яворівському стадіоні імені Євгена Смука. О 10:00 стартує турнір з міні-футболу серед ветеранів. А о 14:00 та 17:00 - фінали Кубків Незламності та Незалежності!

У разі повітряної тривоги заходи буде призупинено і відновлено після відбою. Просимо дотримуватись правил безпеки!

Чекаємо усіх 23 та 24 серпня! Слава Україні!