Внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо вдосконалення законодавства у сфері міграції

Дата: 21.08.2023 17:19

Основні зміни передбачають:

- посилення штрафних санкцій за порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон, визначені ст.202 КУпАП (на громадян від 50 до 100, а на посадових осіб від 100 до 150 неоподаткованих мінімумів доходів громадян);

-  відповідальність за повторне протягом року вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 202 КУпАП (накладення штрафу на громадян від 100 до 200, на посадових осіб - від 150 до 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян).

Шановні мешканці Яворівської громади! Державна прикордонна служба України повідомляє, що особи, винні у порушенні прикордонного режиму, несуть адміністративну або іншу відповідальність згідно із законодавством.

Не порушуйте прикордонного режиму! Звертаємо вашу увагу: документ, який посвідчує особу має бути з вами при пересуванні територією району. Будьмо свідомими, законослухняними громадянами.

Більше про внесені зміни: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3196-20#Text