Чергові навчання психологічної підтримки провели для освітян Яворівської громади

Дата: 21.08.2023 12:15

Тренінг проводиться четвертий раз поспіль для соціальних педагогів, директорів садочків та людей, які працюють з наслідками війни в Україні.

Організаторами такої ініціативи є польська благодійна організація Fundacja Humanitarna Folkowisko, з якими міська рада плідно співпрацює. Навчання проводять тренери міжнародної організації NATAN Worldwide Disaster Relief.

Як і раніше, метою таких зустрічей є покращення навиків та отримання нового досвіду фахівцям, які працюють у психологічних центрах, закладах освіти і згодом сприятимуть відбудові соціально-психологічної структури України.

Попередньо, керівник NATAN Дені Ках разом зі своєю командою завітав до Яворова та спільно з Яворівською міською радою обговорили створення Центру стійкості в нашій громаді. Він буде спрямований на надання психологічної підтримки ветеранам, родинам загиблих/померлих Героїв України, малозабезпеченим, сім’ям та сім'ям, які опинились в складних життєвих обставинах.