На оновленому стадіоні у Яворові відомі спортсмени провели відкрите тренування для молоді

Дата: 16.08.2023 15:28

Сьогодні, 16 серпня, на КП ЯМР стадіон ім. Є Смука в Яворові для мешканців провели спортивне тренування олімпійські чемпіони України та Польщі. Це Станіслав Горуна - найкращий каратист України, та Роберт Коженьовський - видатний польський легкоатлет. Спортсмени створили для дітей справжнє спортивне свято, яке подарувало не лише гарні спогади, а й зарядило енергією на цілий тиждень! Разом з тим, усі учасники отримали приємні подарунки від партнерів заходу.

Щиро дякуємо нашим польським друзям Fundacja Humanitarna Folkowisko за гарну ініціативу, яку підтримала Яворівська міська рада та Яворівський міський голова Ігор Грабовський, дякуємо чемпіонам Stanislav Horuna та Robert Korzeniowski за чудовий приклад для нашої молоді і пропаганду здорового способу життя! Дякуємо за підтримку таких проєктів Управління молоді та спорту Львівської ОДА