Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район

Розпочалась підготовка до чергової сесії Яворівської міської ради

Дата: 16.08.2023 10:15
Кількість переглядів: 49

Напередодні засідання сесії міської ради минулого тижня відбулася комісія з питань бюджету, економіки, фінансів, інвестицій, підприємництва, промисловості та реалізації державної регуляторної політики.

Присутні: Сичак Володимир, Кайдер Євген, Байда Володимир, Дзидз Андрій, Дудич Марія, Потупа Ігор, Ностер Степан.

Члени комісії заслухали звіт про виконання міського бюджету, затвердження та внесення змін до Програм Яворівської міської ради, що стосуються забезпечення військових формувань, співфінансування капітальних ремонтів будинків, підтримки органів пробації та зміни в міський бюджет.

Перед розглядом порядку денного комісія заслухала структурних підрозділів та представників державних органів влади, які проінформували про проблеми й потреби. Разом з тим обговорили шляхи їх вирішення.

Дякуємо присутнім за професійність і залученість у потреби громади.