У Сарнах відзначили День молоді

Дата: 14.08.2023 11:17

У неділю, 13 серпня, у селі Сарни відбулися молодіжні фестини «Станіслав запрошує друзів».

На свято завітало багато гостей і друзів з Яворівської та Новояворівської громад: вокальні та танцювальні колективи, духовий оркестр, вихованці реабілітаційного та соціального центрів, а також талановита молодь Любинського старостинського округу.

Гості від найстарших до наймолодших мали змогу почастуватися смаколиками від місцевих господинь, скуштувати бограч чи солодку вату, спробувати себе у малюванні чи інших майстер-класах!

Разом з піснями, танцями, насолоджувалися декламуванням віршів, зокрема і від Станіславчика. А під час дійства разом збирали кошти для наших захисників.

Дякуємо Богу та ЗСУ за цей гарний суботній вечір в колі друзів! Дякуємо кожному, хто прийшов на фестини і подарував частинку свого серця: найперше винуватцю свята - Станіславу, і дистанційно, коштами й молитвою - нашим воїнам на передовій.