Черговий дитячий табір завершився у дружній Польщі

Дата: 10.08.2023 10:51

Нещодавно ми ділилися новиною про започаткування нової дружби, співпраці з польським містом Gmina Pruszcz Gdański. В рамках підписаного меморандуму про партнерство домовилися про відпочинковий табір для дітей нашої громади.

На десять днів до мальовничого Прущ-Ґданська поїхали відпочивати 30 дітей загиблих, поранених, полонених, безвісти зниклих та діючих військовослужбовців Яворівської громади.

Дівчата та хлопці, віком 11-15 років, мали змогу весело провести час та дізнатися більше про дружні стосунки Польщі й України. Також відвідали розважальний парк, де можна було покататися на атракціонах і побачити анімованих динозаврів. Багато нового дізналися про сусідню історію та культуру в замку Мальборку та крокуючи старим містом Ґданська.

Особливі емоції подарувало купання в балтійському морі та сплав на каяках.

Дякуємо голові міста Magdalena Kołodziejczak за теплий прийом і турботу про відпочинок наших дітей.