У жовтні відбудеться конкурс проєктів «Дунайська регіональна програма 2021-2027»: як подати заявку

Дата: 04.08.2023 10:50

Уже 2 жовтня розпочнеться другий конкурс проєктних пропозицій в межах Програми.

Учасниками стануть представники 14 країн – учасниць, зокрема з України. Детальніша інструкція та форма заявки буде доступна з дня відкриття конкурсу на офіційній сторінці Програми за посиланням.

Загальний бюджет програми складає 286 мільйонів євро.

Пріоритетами співпраці в межах програми є:

• «Розумніший Дунайський регіон», спрямований на розвиток інновацій та технологій, формування навичок для смарт-спеціалізації та підприємницької діяльності;
  • «Зеленіший, низьковуглецевий Дунайський регіон», спрямований на відновлювані джерела енергії, адаптацію до змін клімату, покращення водних ресурсів, біорізноманіття;
  • «Більш соціальний Дунайський регіон», спрямований на доступний ринок праці, знання, освіту, соціально-економічний розвиток через спадщину, культуру та туризм;
  • «Краще управління співпрацею», спрямований на посилення спроможності територіального управління.

Взяти участь у конкурсах Програми можуть державні органи, органи місцевого самоврядування, територіальні громади, наукові інститути, навчальні заклади, агенції регіонального розвитку, природні парки, інші неприбуткові організації в Україні.

Детальніша інформація про Програму Interreg «Дунайська регіональна програма 2021-2027» доступна за посиланням https://www.interreg-danube.eu/.

Хочемо звернути Вашу увагу, усі зацікавлені учасники мають заповнити Google-форму, розміщену за посиланням https://forms.gle/2WL73dHx45XoxZdj7, до 10 серпня 2023 року.

Програма Interreg «Дунайська регіональна програма 2021-2027» була затверджена Європейською Комісією у листопаді 2022 року, унікальність цієї Програми у тому, що вона створює так звану платформу для тісної співпраці у стратегічних напрямках між країнами-учасниками Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону.