Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район

Майже сто іноземних найманих працівників отримали право працювати в Україні

Дата: 04.08.2023 09:12
Кількість переглядів: 258

У січні-червні цього року 83 фірми і компанії у Львівському обласному центрі зайнятості отримали/продовжили строк дії дозволу на застосування праці 98 іноземних найманих працівників з 47 країн світу.

Найбільше використовується праця громадян Туреччини (15), Вірменії (3), США (2), Азербайджану (2) та Еквадору (2). Окрім того на Львівщині працюють прибулі з Індії, Німеччини, Данії, Нової Зеландії, Нідерландів, Румунії, Франції, Японії, Узбекистану та ін.

В основному іноземці працюють у таких галузях економіки як виробництво, фінансова та страхова діяльність, будівництво доріг, сільське господарство, ІТ-індустрія, освіта, торгівля, переробна промисловість, сфера обслуговування та надання послуг тощо.