Продовжується робота із благоустрою Яворівської громади

Дата: 26.07.2023 16:28

Непередбачувана погода в липні не зупиняє наших комунальників від виконання запланованих робіт із благоустрою громади. Зокрема, впродовж останніх тижнів було виконано:

- щебіювання вулиць у Липині, Семирівці, Нагачеві, Дрогомишлі;

- копання кюветів у селі Чернилява, Нагачів та Липина;

- благоустрій територій у Наконечному Другому, Любинях, Яворові та 53-му військовому містечку;

- ремонт вуличного освітлення в селах Нагачів, Любині, Салаші, а також в селищі Немирів, Краковець та у місті Яворові;

- зрізку аварійних дерев у Немирові, Бунові, Дрогомишлі, Новинах.

Попереду - сезон ремонту дорожнього покриття у населених пунктах Яворівської громади, встановлення дитячих та спортивних майданчиків, а також встановлення сміттєвих майданчиків.