Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район

Яворівська громада позбувається слідів радянщини

Дата: 20.07.2023 16:10
Кількість переглядів: 98

З початку року в нашій громаді триває активний процес декомунізації. Першим етапом стало перейменування вулиць, яке триває й досі. Наступний етап - повалення пам‘ятників радянської спадщини.

За розпорядженням Львівської обласної державної адміністрації та враховуючи Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарного режимів в Україні», вже знесли радянські пам‘ятники у Немирові, Нагачеві, Грушеві, Дрогомишлі та Яворові.

Поки наші військові боронять фронт від окупанта, одне з наших завдань в тилу вести боротьбу проти насаджень ворожої культури, мови та історії. Тих насаджень, які проростали у нас роками і століттями і зсередини вбивали українську ідентичність.