Яворівська міська рада

16 липня у Яворові відкриють оновлений стадіон

Дата: 12.07.2023 14:17
Кількість переглядів: 392

Наближається 16 липня - День міста Яворова. Цього року наше місто відзначає 647-му річницю від дня заснування.

Вже другий рік поспіль ми не організовуємо грандіозних концертів, не пригощаємо гостей та мешканців міста Яворівським пирогом і не святкуємо справжнього Яворівського весілля.

Війна триває і щодня забирає життя найкращих синів і дочок України.

Цього року відзначаємо день міста без гучних святкувань та забав.Натомість запрошуємо вас на відкриття нашого оновленого стадіону імені Євгена Смука, яке відбудеться 16 липня о 15:00 годині. На вас чекає товариський футбольний матч між командами ветеранів Національної Збірної України та збірної «Яворів».

Також буде проводитися благодійна лотерея на підтримку Збройних сил України. Усі зібрані кошти підуть на потреби наших захисників з батальйону ТРО.