Родинам полеглих Героїв нашої громади вручили ордени «Хрест Героя»

Дата: 29.06.2023 10:34

У День Конституції України в Гарнізонному Храмі Святих Петра і Павла у Львові вручали ордени «Хрест Героя» членам сімей загиблих воїнів 24 ОМБр, які віддали в боротьбі за нашу незалежність найцінніше - життя.

Серед незламних захисників, удостоєних нагороди посмертно, є знайомі імена. Це Герої нашої громади:

🎖️Рахманов Ігор Борисович

🎖️Корнага Іван Васильович

🎖️Чолач Степан Омельянович

🎖️Журба Степан Романович

🎖️Семеряк Тарас Іванович

🎖️Бачало Андрій Миколайович

🎖️Долинський Василь Петрович

🎖️Пиж Іван Васильович

Яворівський міський голова Ігор Грабовський від свого імені та від імені мешканців нашої громади подякував родинам полеглих воїнів за їхніх мужніх чоловіків, синів, батьків.

Вічна пам‘ять нашим загиблим захисникам! Пам‘ятаємо їхній безсмертний подвиг заради нашого мирного сьогодення і світлого майбутнього. Низько вклоняємося перед сім‘ями.

Вічна пам‘ять Героям України.