Сезон косіння трави та благоустрою територій Яворівської громади

Дата: 23.06.2023 18:36

Тепла сонячна погода в поєднанні з короткотривалими дощами сприяє активному озелененню нашої громади. Тому впродовж місяці комунальні служби Яворівської міської ради косять траву на узбіччях комунальних доріг, сільських стадіонах, кладовищах та на території шкіл.

Окрім цього, не забувають комунальники про ремонт доріг. Нещодавно було проведено щебіювання вулиць у Порубах, Роснівці та Немирові. Грейдерування здійснили в селі Слободяки, також в напрямках Бунів-Іваники і Брожки-Мельники.

Благоустрій територій проведено у Середкевичах, Бунові, Шутовій, Наконечному, Верблянах, Любинях, Вовчій Горі, Нагачеві та Грушеві. До ладу наші комунальники привели територію дитячого майданчику на вулиці Маковея.

Окрім зазначених робіт, комунальні служби Яворівської громади займаються ремонтом вуличного освітлення, зрізуючи аварійних дерев та турбуються про чистоту вулиць нашої громади!

Просимо мешканців підтримувати порядок і дбати про територію навколо ваших осель! Давайте поважати роботу комунальних служб і працю своїх сусідів! Спільними стараннями Яворівська громада стане комфортнішою для кожного мешканця.