Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район

Нова асфальтована вулиця у Яворівській громаді

Дата: 22.06.2023 14:55
Кількість переглядів: 119

Учора завершилися ремонтні роботи на вулиці Центральній у селі Коти. Там влаштований новий асфальт від Церкви УГКЦ Івана Хрестителя і до Котівської школи.

Це вже 18 асфальтована дорога з початку 2023 року в селах Яворівської громади. Нове асфальтне покриття вже є у Рогізно, Поруденко, Наконечному, Бунові, Любинях, Брожках, Морянцях, Свидниці, Глиницях, Нагачеві, Середкевичах, Немирові, Залужжі, Верблянах, Грушеві, Дрогомишлі, Черниляві, а тепер і у Котах.