Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район

Юні волейболісти з Яворівської громади привезли додому бронзу з обласних спортивних ігор Львівщини

Дата: 21.06.2023 10:04
Кількість переглядів: 109

Минулого тижня в Стрию проводилася обласна гімназіада Львівщини з пляжного футболу між школярами 2008-2010 років народження.

Бронзу серед юнаків посіли дев’ятикласники Краковецької школи Данило Рубельський і Володимир Хомік та учениці Чернилявської школи Анастасія Яремко, Софія Дзюпин і Вікторія Петришин. Вітаємо наших юних чемпіонів та їхніх тренерів з високими результатами!

Окрім змагань з волейболу збірні команди нашої громади брали активну участь в чемпіонатах Львівщини з футболу, легкої атлетики, баскетболу, настільного тенісу та шахів, виборовши п’ять командних призових місць.