Нагородили чемпіонів нашої громади з пауерліфтингу за значні досягнення у спорті

Дата: 13.06.2023 16:17

У суботу проводилися змагання Відкритої першості Яворівська ДЮСШ з класичного пауерліфтингу, де окрім дипломів та медалей наші переможці отримали грошові нагороди.

В рамках дії Комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Яворівській громаді премії за перемоги у престижних змаганнях різних рівнів цього року отримали 6 спортсменів:

🏅Чемпіонка України та Європи Станько Софія.

🏅Срібна призерка чемпіону України та чемпіонату Європи Уляник Христина.

🏅Чемпіонка України Теплюх Діана.

🏅Чемпіонка України Жила Яна.

🏅Срібний призер чемпіонату України Галан Андрій.

🏅та срібна призерка чемпіонату України Рожик Софія.

Наші чемпіони отримали грошові нагороди на загальну суму 160 тисяч гривень! Вітаємо дівчат та Андрія з прекрасними результатами і визнанням на спортивній арені! Дякуємо їм та їхнім тренерам за чітку громадянську позицію та особистий вклад у розвиток спорту в нашій громаді! А депутатському корпусу - за одноголосу підтримку програми винагород та злагоджену роботу!

Попри труднощі війни, продовжуємо дбати про всебічний розвиток підростаючого покоління, адже за ними - наше майбутнє/