ОБГРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі «ДК 021:2015:44220000-8: Столярні вироби (Металопластикові вікна з підвіконниками; двері вхідні; двері міжкімнатні)»

Дата: 01.12.2022 10:47

Відділ культури, туризму, молоді та спорту Яворівської міської ради

вул.Івана Франка,10, м.Яворів, Львівська обл., 81000, код за ЄДРПОУ- 43983783

ОБГРУНТУВАННЯ

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ №710 від 11.10.2016Про ефективне використання державних коштів(зі змінами))

1.Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником(у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі (лотів)(за наявності): ДК 021:2015:44220000-8 Столярні вироби(Металопластикові вікна з підвіконниками, двері вхідні, двері міжкімнатні) ДК 021:2015:44220000-8: Столярні вироби (Металопластикові вікна з підвіконниками; двері вхідні; двері міжкімнатні)

2.Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Спрощена закупівля,

UA-2022-12-01-017355-а.

3. Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Термін постачання —з дати укладання договору по 25.12.2022 р.

Згідно з Законом та за потребами Замовника  передбачена закупівля дверей та вікон  для закладів культури, найменування якого згідно з Національним класифікатором України «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015:44220000-8: Столярні вироби (Металопластикові вікна з підвіконниками; двері вхідні; двері міжкімнатні). Якісні та технічні характеристики заявленої кількості дверей та вікон  визначені з урахуванням реальних потреб відділу  та оптимального співвідношення ціни та якості. Двері та вікна повинні бути новими та мають відповідати технічним вимогам.

4. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначено Законом України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» за КЕКВ 22010 «Загальне керівництво та управління у сфері освіти і науки» відповідно до рішення сесії Яворівської міської ради Львівської області.

5.Очікувана вартість предмета закупівлі: 317000,00 грн (триста сімнадцять тисяч грн 00 коп.) з ПДВ. Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі середньої ціни на ринку, шляхом моніторингу ринкових цін(взято  пропозиції у поставщиків) на аналогічний товар. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 із змінами.