ОБГРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі ДК 021 2015-32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (мультимедійне обладнання(світлодіодний модульний екран та процесор з картою), розміру бюджетного призначення, очікуваної варто

Дата: 11.08.2021 17:49

Відділ культури, туризму, молоді та спорту Яворівської міської ради

ОБГРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі ДК 021 2015-32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (мультимедійне обладнання(світлодіодний модульний екран  та процесор з картою), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ №710 від 11.10.2016Про ефективне використання державних коштів(зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб  - підприємців та громадських формувань, його категорія:

1.1.найменування замовника: Відділ культури, туризму, молоді та спорту Яворівської міської ради.

1.2. місцезнаходження замовника: вул.Івана Франка,10, м.Яворів, Львівська обл., 81000.

1.3.ідентифікаційний код замовника: 43983783

1.4.категорія замовника:Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

2.Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником(у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі (лотів)(за наявності):  ДК 021 2015-32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (мультимедійне обладнання(світлодіодний модульний екран  та процесор з картою).

3.Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги,

UA-2021-08-11-001096-b.

4.Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:422872,00грн.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної  інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами.

5.Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.Термін постачання – з моменту укладення договору по 30.09.2021р.

Інформація про необхідні якісні та технічні характеристики предмета закупівлі

Світлодіодний модульний екран

Екран повнокольоровий 3x2 крок пікселя  Р4.8 -1 шт*

Розміри екрану не менше ніж   розміри інформаційного поля 3000мм*2000мм

Розмір інформаційного поля 3000мм*2000мм

Тип діодав - smd

Розмір діода не більш  за 21 х21

Крок пікселя - 4,8 мм. (Р4),

Розмір кабінета  1000 х500 мм.

Кут перегляду, градусів - 180х 180,

Яскравість на піку білого, сd / м2 - 4000

Режим роботи - безперервний,

Робочий діапазон температур, C-10/ + 45

Загальна Вага екрану з кріпленням повинна не перевищувати 200 кг. оскільки це             буде    впливати на несучу конструкцію сцени.                                                     -

Споживана потужність, макc. / Середовищ., Вт 12000/6000,

Ступінь захисту. - Ір65

Процесор  управління екраном з картою - Відео процесор -

Підтримка відображення HD.8 bit. 10 bit. 12 bit відео.

Вхідні інтерфейси: HDME DVI, USB.

Вихідні інтерфейси: HDML,DVI

Підтримувані відео формати: RGB. YCrCb4: 2: 2. YCrCb4: 4: 4.

Відео Loop: DVI LOOP;

Функція PIP ( картинка в картинці ), з можливістю регулювання;

Швидка і ефективна настройка яскравості і кольору:

"Гаряче" резервування, збереження налаштувань;

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс управління з ЖК-дисплеєм;

Підтримка декількох контролерів для управління великим LED екраном;

Сертифікат.

Додаткові вимоги

У складі тендерної пропозиції Учасник повинен також надати:

-обов’язково у вартість тендерної пропозиції слід враховувати вартість доставки, установки та технічиого обслуговування протягом двох років.

-гарантійний лист щодо гарантій та умов безкоштовного гарантійного обслуговування протягом визначеного гарантійного терміну (не менше 24 місяців з дня виконання  умов договору )

-технічне креслення  кабінету з поясненнями

-технічне креслення монтажних конструкцій з поясненнями

-принципова: схема - креслення силового підключення з поясненнями

-принципова схема. -креслення підключення сигнального підключення

-скан-копію діючого Сертифікату відповідності на предмет закупівлі (у випадку

товару українського виробництва) виданий органом з оцінки відповідності, компетентність якого підтверджена шляхом акредитації або іншим способом, визначеним законодавством та Сертифікати щодо відсутності шкідливих речовин EU RoHs і EU СЕ-ЕМС.

Обов'язково надати інформацію стосовно комплектності поставки

Продукція має бути новою, яка не була у використанні (надати Лист-гарантію (в довільній

формі) про те, що все запропоноване Учасником обладнання є новим та раніше не

використовувалося)

Гарантійний термін від офіційного виробника на товар що є предметом закупівлі

Дата виготовлення не раніше 2019 року.

З метою підтвердження технічних характеристик обладнання Замовник може вимагати від учасника в період кваліфікації надати запропонований тендерною пропозицією товар для демонстрації.

У разі подачі аналогу/еквіваленту пропозиція розглядається замовником та приймається рішення чи відповідає такий аналог/еквівалент потребі замовника. Якщо замовник приймає рішення, що не відповідає, пропозиція відхиляється.