Чемпіонат України з вітрильного спорту в Яворівській громаді

Дата: 30.05.2023 12:27

З 1 по 10 червня на озері Сірка, що знаходиться в селі Залужжя, відбудеться чемпіонат України з вітрильного спорту. Львівщина приймає такі змагання вперше.

Участь прийматимуть близько 80 спортсменів з різних регіонів України!

Запрошуємо усіх охочих відвідати чемпіонат, аби побачити, що таке справжній вітрильний спорт. На учасників та гостей чекають виступи творчих колективів громад Яворівщини та приємний подарунок від організаторів - виступ проекту «Пиріг і Батіг», гурту з Огайо "Brother hill" та колективу "Lemko Bluegrass".