У Яворівській громаді відбулись військово - патріотичні змагання "Джура"

Дата: 23.05.2023 09:17

У понеділок, 22 травня, у Немирівській школі відбувся завершальний етап змагань «Джура». Між собою змагалися команди, які потрапили у фінал: учні Немирівської школи, Середкевицької, Краковецької та Яворівської школи №2.

Тут, під сонячними променями, молодь змагалася у стрільбі, киданні гранати, триманні строю, наданні першої медичної допомоги. На початку заходу всі спільно подякували ЗСУ, які дають можливість сьогодні зібратися гуртом, гарно провести час і позмагатися.

За результатами гри переможцями стали господарі свята - школярі Немирівської школи!

Друге місце отримала команда Середкевичів, а третє - учні Яворівської школи під Ратушею. Четверте призове місце зайняла команда з Краківця.

Пам‘ятними грамотами, призовими медалями та кубками нагороджували заступниця Яворівського міського голови Катерина Михасяк та заступник начальника відділу освіти Богдан Станько.

Дякуємо вчителям за патріотичне виховання підростаючого покоління. Дякуємо свідомій молоді за участь і підтримку давніх українських традицій.