У Яворові проведено начально-методичний збір керівників закладів освіти

Дата: 19.05.2023 10:44

У Яворівській громаді, на базі Яворівської ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 ім.Т.Шевченка, проведено начально-методичний збір керівників закладів освіти.

Метою збору було надання методичної допомоги керівникам закладів освіти з питань організації та проведення «Дня цивільного захисту».

До навчань залучались представники Яворівського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області, Яворівського районного відділу поліції ГУНП у Львівській області, Яворівського управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області, Львівського обласного Центру Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф, Яворівської районної організації Товариства Червоного Хреста України.

В ході збору проведено:

Перегляд відео-уроків та практичних занять у класах з тематики ЦЗ та ОБЖД

Показ стіннівок, кабінету безпеки та укриття школи

Майстер-клас на локаціях:

Хімічній, як діяти і які засоби застосовувати при приміненні  противником ядерної та хімічної зброї;

Медичній, як надавати першу домедичну допомогу;

Спортивній, як долати смугу перешкод та завали.

Практичне відпрацювання учасниками освітнього   процесу дій за сигналом “Увага всім! Евакуація!”

Практичні дії пожежних, поліції та працівників медицини катастроф у ліквідації умовної пожежі та наданню допомоги потерпілим.

По завершенню практичної сторони навчання проводився показ техніки спецслужб.

Всі учасники навчально-виховного процесу школи продемонстрували організованість і дисциплінованість щодо виконання заходів цивільного захисту.

Найбільше задоволення від таких навчань отримали діти, яким надали можливість ознайомитись із технікою аварійно-рятувальних служб.