Нові мережі вуличного освітлення встановили у Черниляві та Калинівці

Дата: 17.05.2023 09:19

Минулого тижня запустили систему вуличного освітлення у Черниляві на вулиці Січових Стрільців та Лесі Українки, та у Калинівці на вулицях Шухевича, Львівська, Франка, Грушевського . Загальна протяжність ліній - більше 5 км.

Вартість обох об'єктів сягає понад 1 мільйон гривень.

Будівництво вуличного освітлення в Яворівській громаді було заплановане ще до початку повномасштабного вторгнення росії.

Раніше нова мережа освітлення з'явилася у селі Смолин по вулиці Молодіжна, Шевченка та Мазепи. Попереду нове вуличне освітлення увімкнуть на вулицях сіл Черчик, Дацьки, Щеплоти, Зарубани, Руда Краковецька, Залужжя, Іваники.