МКП "Яворіввода" повідомляє споживачів про введення плати за абонентське обслуговування

Дата: 12.05.2023 14:21

Плата за абонентське обслуговування буде введена найближчим часом.

Тепер платіжка за воду складатиметься з:

🔹тарифу на водопостачання (грн./м³)

🔹абонентської плати (грн./місяць)

Відповідно до чинного законодавства, усі витрати на збут виключені з тарифів на послуги з централізованого водопостачання і виведені в окремий платіж – плата за абонентське обслуговування.

Абонентська плата нараховується у фіксованому розмірі незалежно від того користувалися послугою чи ні. А також нараховується на один особовий рахунок незалежно, від кількості мешканців та об’єму споживання, і сплачується щомісячно – про це буде інформувати додатковий пункт в розрахунковій квитанції.

Плата за водопостачання та абонплата заходитиме на один особовий рахунок. Тобто сума абонплати буде вказана окремим рядком в квитанції і сплачуватися на окремий рахунок відмінний від рахунків призначених для сплати за послуги водопостачання.

Інформація щодо розміру плати за абонентське обслуговування на 1 особовий рахунок та дата введення її в дію буде доведена до відома споживачів заздалегідь.

Більше інформації - https://www.facebook.com/yavoriv.voda.73/posts/pfbid02fEfDMJUBVQApyUW8SoQggAMQ6DVueVqNWWKkbxNRVFUfFENTnQjrDsENGoctrsh2l