На сайті Міноборони запрацював розділ для поранених військових ЗСУ

Дата: 12.05.2023 12:21

На сайті Міністерства оборони України https://www.mil.gov.ua/ офіційно запрацював розділ "Шлях пораненого" - https://turbota.mil.gov.ua/.

Сайт ТУРБОТА простий у користуванні, містить алгоритми дій пораненого та відповіді на питання, які виникають під час лікування, проходження ВЛК, отримання виплат тощо.

На сайті є «Довідник військовослужбовця після поранення», який можна завантажити.

Для максимального комфорту сайт містить зразки рапортів та покрокові інструкції отримання виплат, протезування, отримання статусу УБД, посвідчення особи з інвалідністю тощо.

Окрім цього, на сайті можна знайти:

• інформацію про те, як військовослужбовцю отримати направлення на лікування, реабілітацію чи оздоровлення;
  • поради про те, на що важливо звернути увагу під час проходження лікування, військово-лікарської та медико-соціальної експертної комісії;
  • інформацію пільги та грошові виплати, які належать військовослужбовцю;
  • інструкцію про те, які документи потрібно отримати і до кого за ними звертатись.

Ресурс – за посиланням.