500 вимушено переміщених осіб працевлаштовано з виплатою працедавцям компенсації

Дата: 10.05.2023 12:52

Упродовж чотирьох місяців поточного року розгляд заяв 208 працедавців Львівщини увінчався позитивним рішенням про надання компенсації витрат з оплати праці за забезпечення роботою 500 вимушено переміщених осіб унаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

В основному переселенці працевлаштовані у компанії, що ведуть діяльність у таких сферах як оптова і роздрібна торгівля, переробна промисловість, охорона здоровя та надання соціальної допомоги,  тимчасове розміщування й організація харчування, транспорт, складське господарство, поштова та курєрська діяльність, сільське господарство тощо. На рахунки 202 працедавців цьогоріч уже перераховано 5,7 млн грн.

Довідково. У січні-квітні цього року фахівці обласної служби надавали послуги у сфері працевлаштування 1370 особам, котрі переїхали з тимчасово окупованої території або районів активного ведення бойових дій (825 з них звернулися у поточному році). Забезпечено роботою 256 переселенців. Станом 01.05.2023 на Львівщині за сприяння служби зайнятості роботу шукали 376 клієнтів зі статусом ВПО, у тому числі 268 безробітних.