У Яворівській громаді перейменували низку вулиць

Дата: 09.05.2023 13:29

Як повідомлялося влітку минулого року, Яворівська міська рада вирішила позбутися радянських надбань та перейменувати деякі вулиці у нашій громаді.

Наразі нові назви отримали 6 вулиць та одна площа.

Вулиця Пушкіна в Яворові стала вулицею Левка Лук'яненка, вулиця 9-го травня - Омеляна Сеника, а вулиця Хімічна тепер називатиметься вулицею Ярослава Гамели.

В Бунові вулиця Колгоспна стала Приозерною, а у селищі Немирів з'явилися вулиці Пасічна (колишня Ісаєва) та Володимира Барагури (колишня Ісаєва бічна). У Краковці на честь загиблого Героя України Степана Чолача назвали площу.

Відповідні назви вже внесені до словника Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.