У громаді змінено тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів

Дата: 05.05.2023 12:31

На засіданні виконавчого комітету Яворівської міської ради було прийнято рішення про зміну тарифів на послугу з поводження з побутовими відходами.

КП "Житлокомунсервіс" звернулося до Яворівської міської ради щодо коригування вартості послуг з вивезення сміття на території Яворівської громади.

У зв'язку із зростанням ціни на паливо та мастила, обслуговування техніки та збільшення мінімальної заробітної плати тарифи на вивезення побутових відходів встановили на рівні:

🔘 для мешканців приватного сектору та багатоповерхівок:

- 25 грн з людини на місяць;

🔘 для бюджетних установ та організацій:

- 238 грн за 1 метр кубічний;

🔘 для інших споживачів:

- 248,3 грн за 1 метр кубічний.

Цей крок вкрай необхідний, для того щоб громада була чистою, не створювались стихійні звалища.

Нові тарифи починають діяти з 1 липня поточного року.