Яворівська міська рада

На перехресті вулиць Об'їзна - Січових Стрільців у Яворові облаштують світлофор

Дата: 05.05.2023 11:13
Кількість переглядів: 141

Перехрестя на виїзді з Яворова в напрямку села Чернилява давно вважається однією із найнебезпечніших ділянкою міста. Неодноразово через нерегульований рух тут траплялися численні аварії.

Тепер, після розроблення проєкту та його погодження з патрульною поліцією, РЕМом, на перехресті розпочинається встановлення автоматизованого світлофора! Роботи виконуються за кошти міського бюджету.

В проект входить встановлення нових опор для вуличного освітлення, автоматизованих світлофорів, дорожніх знаків та розмітки.