Засідання профільної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою території, дорожнього будівництва та екології

Дата: 03.05.2023 09:22

У вівторок, 2 травня 2023 року відбулось засідання профільної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою території, дорожнього будівництва та екології. У роботі комісії взяли участь депутати Яворівської міської ради : Гера Михайло Степанович, Фульмес Андрій Васильович та Вербенець Іван Петрович, секретар Яворівської міської ради Ольга Созанська та керівник відділу житлово-комунального господарства та управління майном Ярослав Вархоляк. На комісії розглянули всі питання, включені до порядку денного а саме:

1. Різне капітальні та поточні ремонти доріг Яворівської громади

2. Про затвердження напрямків внесків до статутного капіталу комунальних підприємств ЯМР ЛО на 2023 рік

3. Про прийняття нерухомого майна у комунальну власність Яворівської міської ради Львівської області

4. Про закупівлю палива

5. Про надання дозволу на списання апарату штучної вентиляції легень та пульсоксиметра

6. Про передачу в оперативне управління Відділу освіти Яворівської міської ради Львівської області будівель закладів освіти

7. Про оголошення аукціону з передачі майна комунальної власності в оренду

8. Про внесення змін до рішення Яворівської міської ради Львівської області від 02 вересня 2021 року № 1120 «Про створення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами»

За наслідками обговорення з урахуванням внесених пропозицій погоджено та рекомендовано голові громади внести проекти рішень з розглянутих питань до порядку денного чергової сесії.