Уроки безпеки від Яворівських рятувальників

Дата: 02.05.2023 14:52

В рамках "Тижня безпеки дитини" Яворівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області навідувалися до дітей Яворівської громади аби познайомити їх з професією рятувальника та розповісти про основні правила безпеки.

Учні Староярський ЗЗСО І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Варениці на власні очі побачили пожежно-рятувальну техніку та обладнання, приміряли спецодяг рятувальників. А для дітей Залузького ЗЗСО та дитсадка "Калинка" у Яворові рятувальники розповідали про правила пожежної безпеки, поводження з незнайомими людьми та предметами, безпеку на дорозі та на воді.

А в селі Бунів дошкільнята завітали до добровільної пожежної команди, яка розпочала свою роботу минулого року. Рятувальники розповіли про особливості своєї професії, показали пожежну машину та нагадали про порядок дій у разі сигналу "Повітряна тривога".

Безпека наших дітей - це наше першочергове завдання та відповідальність!