Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район

Відбулось засідання виконавчого комітету Яворівської міської ради

Дата: 27.04.2023 17:08
Кількість переглядів: 139

У середу, 26 квітня, відбулось засідання виконавчого комітету Яворівської міської ради під керівництвом Яворівського міського голови Ігоря Грабовського.

Під час засідання було розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності громади.

У рамках засідання ухвалені рішення, що стосувались вивезення побутових відходів, розгляд земельних спорів, виконання міського бюджету, взяття на баланс пам'ятників та питань про благоустрій територій громади.

Всього члени виконавчого комітету розглянули 15 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення. Серед них - 164 запити про надання грошової допомоги мешканцям громади.