У Яворівській гімназії відремонтували укриття

Дата: 25.04.2023 17:28

У підвальному приміщенні Яворівської гімназії ім. О. Маковея облаштовано укриття.

В укритті є все необхідне для продовження навчального процесу на час повітряних тривог. Зокрема, проведено ремонт приміщень, встановлено нову систему опалення, а частину старих парт замінено на нові. На це з міського бюджету було виділено понад 7 мільйонів гривень.

У разі вимкнення електроенергії школа забезпечена резервним джерелом живленням (генератором).

Також, вже завершений ремонт у їдальні, яка теж може використовуватися як укриття і вміщати ще понад 200 осіб. Зараз там харчуються учні Яворівської початкової школи, Гімназії ім. О. Маковея та Яворівського ЗЗСО №2.