Конкурс «Благодійна Україна-2022»: як подати заявку

Дата: 19.04.2023 14:08

До участі запрошують благодійників/волонтерів, волонтерські, благодійні та громадські організації, молодіжні об’єднання, представників медіа, соціально відповідальний бізнес.

Триває подача заявок на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна-2022», який організовує Всеукраїнська організація «Асоціація благодійників України».Девізом конкурсу цього року є «Благодійність на захисті України».

Оргкомітет визначив 25 конкурсних номінацій до яких можуть долучитись благодійники/волонтери, волонтерські, благодійні та громадські організації, молодіжні об’єднання, представники медіа, соціально відповідальний бізнес та інші – всі, хто надавали благодійну чи волонтерську допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2022 року.

Кінцевий термін подачі заявок на конкурс – 30 квітня 2023 року (включно).

Нагадуємо, що метою конкурсу є всебічна підтримка волонтерського та благодійного руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, узагальнення та поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.

Інформація про необхідні документи та умови участі у конкурсі за посиланням