ФАО надала ваучери для закупівлі сільгоспматеріалів мешканцям Яворівської громади

Дата: 20.04.2023 09:15

У середу, 19 квітня, в приміщенні КМЦ "Сокіл" для домашніх господарств була організована роздача ваучерів на покупку товарів сільськогосподарської діяльності. Таку програму реалізує Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з Львівською аграрною палатою, за фінансування уряду Франції.

Отримані мешканцями нашої громади ваучери - це сертифікати на суму 12 тисяч гривень, які можна використати у мережі магазинів "Епіцентр" для придбання:

- будівельних матеріалів;

- сільськогосподарських товарів;

- електроприладів для будівництва та сільськогосподарської діяльності.

Таку допомогу у вигляді ваучерів надали більше 240 родинам з Яворівської громади. До списку отримувачів включалися насамперед ВПО, вразливі приймаючі ВПО сім'ї, домогосподарства з втратою доходу через відсутність чи втрату годувальника та малозабезпечені сім'ї, членами яких є учасники бойових дій.

Щиро дякуємо Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO) та Львівська аграрна палата за підтримку українців, зокрема мешканців нашої громади в тяжкий час війни! Отримана допомога сприятиме підтримці та розвитку сільського господарства на нашій землі та фінансового забезпечення вразливих категорій населення.