Обгрунтування технічних характеристик закупівлі та очікуваної вартості по об'єкту Поточний ремонт дорожнього покриття від буд.2а до буд. 5А по вул. Лісна в м.Яворів Львівської області

Дата: 04.04.2023 09:03

Обгрунтування технічних характеристик закупівлі та очікуваної вартості

1. Найменування замовника:

місцезнаходження:

ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань:

категорія:

Яворівська міська рада Львівської області

81000, Україна, Львівська обл., м. Яворів, вул. Львівська, 15

Орган місцевого самоврядування

2) Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником:

Поточний ремонт дорожнього покриття від буд.2-а до буд. 5А по вул. Лісна в м.Яворів Львівської області (Код ДК 021:2015: 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь; 45233142-6 - Ремонт доріг)

3) Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі:

898 764,00 грн. з ПДВ

3.1) Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої  Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 18.02.2020  № 275, розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва» по об’єкту: «Поточний ремонт дорожнього покриття від буд.2-а до буд. 5А по вул. Лісна в м.Яворів Львівської області»

4) Вид закупівлі:

Відкриті торги з особливостями

5) Джерело фінансування:

Кошти місцевого бюджету

6) Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічне завдання на закупівлю розроблене на основі затвердженої кошторисної документації (рішення виконавчого комітету Яворівської міської ради № 65 від 16.03.2023 року).

Для розрахунку ціни пропозиції учасника процедури закупівлі (договірної ціни) замовник надав дефектний акт (з урахуванням локального кошторису).

7) Ідентифікатор закупівлі в системі Prozorro:

UA-2023-04-04-005327-a