Напередодні Великодня представники міської ради відвідали поранених військовослужбовців, які проходять реабілітацію на Яворівщині

Дата: 14.04.2023 09:21

Напередодні Великодня представники Яворівської міської ради відвідали поранених військових аби привітати із прийдешніми святами, побажати швидкого одужання та подякувати за захист.

За давньою українською традицією - прийшли не з порожніми руками, а з пасхальними подарунками. Це паски, ковбаси та інша їжа, яка найчастіше наповнює великодній кошик.

За кілька днів українці східного обряду зустрінуть Воскресіння Христове, та для багатьох це свято буде не таким, як зазвичай. Сподіваємось, що принесені смаколики нагадають кожному захиснику, як сильно їх живими та здоровими чекають вдома. І що світло завжди перемагає темряву, а добро - зло.

Дякуємо кожному воїну, завдяки якому ми можемо цього року зустріти ще один Великдень.